606 2700

Koostööpartnerid ja kliendid

Teeme tihedat koostööd erinevate haridus- ja teadusasutustega nagu Eesti Maaülikool, Tallinna Polütehnikum, Tallinna Kõrgem Tehnikakool, Tallinna Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool ja IT College. Meie headeks koostööpartneriteks on näiteks Riigi Infosüsteemide Amet, e-Estonia Showroom, F-Secure tugikeskus, Elion, HP, Varjupaikade MTÜ, Eesti Genealoogide Selts jpt. 

Meie klientideks on erinevad ministeeriumid nagu Välisministeerium, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Sotsiaalministeerium. Lisaks mitmed avaliku sektori organisatsioonid nagu Tehnilise Järelvalve Amet, Kaitseresursside Amet, Tervisekaitse Amet jpt.

koostöö.jpg

Lisaks teeme koostööd enamike Eesti omavalitsusega nagu näiteks Tallinn, Pärnu, Viimsi, Haapsalu, Võru, Põlva, Valga, Viljandi, Sillamäe, Jõgeva, Paide, Rakvere, Keila, Rae, Rapla, Jõelähtme jne

Teeme tihedat koostööd ka erinevate spordialaliitudega (Tenniseliit, Vehklemisliit, Suusaliit, Käsipalliliit, Invaspordiliit, Eesti Olümpiakomitee jpt), trükikodade, gümnaasiumite ja lasteaedadega.

Lisaks kasutavad meie tarkvarasid ka paljud suuremad ja väiksemad erafirmad, paljud korteriühistud ja raamatupidamisteenust osutavad firmad, kes omakorda pakuvad klientidele oma teenust meie tarkvarade baasil.

Spin TEK AS