UUDIS - Sisseehitatud juhtmevaba mobiilse laadimistehnoloogiaga Samsung monitorid

Uuenduslik mobiilne laadimistehnoloogia võimaldab juhtmeta ühenduses püsida.
Esimesena tööstusharus kasutas Samsung oma tehnoloogiat juhtmevaba laadimisfunktsiooniga uuendusliku monitori valmistamiseks Sinu Qi (Wireless Power Consortiumi poolt väljatöötatud liidese standard induktiivse elektrienergia ülekandeks kaugemale kui 4 cm) võimalusega mobiilseadme jaoks. Lihtsalt pane oma seade monitori jala ümmargusse juhtmeta laadimise alasse. Seejärel hakkab see automaatselt laadima, mida näitab LED-tuli. Laadi oma telefoni probleemitult, ilma tüütute juhtmete või kaabliteta. Ühilduvate seadmete hulka kuuluvad Galaxy S6 ja S6 edge. Lisaks saab laadida seadmeid Galaxy S5, Galaxy S4, Note 4, Note Edge ja Note 3, kui on olemas juhtmeta laadimise akukate.
 
Tõstke meelelahutuse kaasahaaravus ja mugavus uuele tasemele
• AMD Freesync: Sünkroniseerib dünaamiliselt ekraani värskendussageduse teie sisu kaadrisagedusega, et minimeerida sisendi latentsusaega ja vähendada oluliselt kujutise katkendlikkust mängimise ja video taasesitamise ajal. • Mängurežiim Ekraanikuva kaudu saate kohe kohandada oma monitori seaded optimeeritud mänguelamuse jaoks. Mängurežiim parandab pildi tumedust, et saaksite näha elavalt kogu tegevust. • Lühike reageerimisaeg – 4 ms Ka kiireim tegevus kuvatakse ekraanile selgelt, ilma igasuguse liikumishägu, rappumise või fantoomkujutisteta.
 
Tooge oma tuppa stiilne uus disain, mida rõhutavad õhuke raam ja soe sinine valgus.
• Slim Touch of Color värviaktsent: Uue kauni poolläbipaistva sinise viimistlusega Samsungi uuenduslik tehnoloogia Touch of Color optimeerib teie eluruumi ja muudab selle täiesti omanäoliseks. • Ülikitsas raam Raam on kõigis neljas küljes üliõhuke, eriti piki alumist serva. See on lakoonilise ja kaasaegse välimusega ning peale selle tõmbab justkui iseenesest teie pilgu ekraanile.  • T-kujuline statiiv: Tehnoloogia Touch of Color kasutamine T-kujulise statiivi jaoks täiendab komplekti rafineeritud, minimalistliku viimistlusega.
 
Säästab silmi, tagades mugavama vaatamiskogemuse
• Silmi säästev režiim Erinevalt teistest ekraanidelt kiirguvatest värvidest on sinise valguse lainepikkusel ergutavam mõju võrkkestale, mistõttu silmad väsivad. Silmi säästev režiim optimeerib vaatamismugavust, vähendades nupupuudutusega nutikalt sinise valguse kiirgumist.  • Värelusevaba Värelusevaba tehnoloogia vähendab ekraani värelemist, tagades seeläbi mugavama vaatamiskogemuse.
 
Nautige suurepärast pildikvaliteeti iga nurga alt
• Laiem vaatenurk PLS-paneel tagab 178° laia vaatenurga optimaalselt mugavaks, värvimuutusteta vaatamiskogemuseks iga nurga alt. • Kõrge ereduse tase Kõrge 300 cd/m² heleduse tase tagab erksama ja üliselge pildikvaliteedi.
 
See keskkonnasäästlik monitor aitab säästa energiat ja kaitsta keskkonda
• Eco Saving Plus: Keskkonnasäästlik tehnoloogia vähendab ekraani eredust , et tagada suurem energiatõhusus. Peale kahe standardse manuaalseadistuse (minimaalne 25% ja maksimaalne 50% juures), on nüüd täiesti uus automaatseadistus, mis vähendab energiatarvet kuni umbes 10%*, põhinedes ekraani mustade osade heledusel. Ekraani eredus muutub sujuvalt, säästes samaaegselt energiat. • PVC-ta Monitori mehhanismide ja ahelate valmistamisel ei ole kasutatud PVC-d**, misläbi on seade keskkonnasäästlikum ja väheneb selle keskkonnamõju. * Põhineb ettevõttesisestel katsetel ** Juhtmestik võib sisaldada PVC-d
 
Saada olevad mudelid:
 
27" LED monitor koos traadita laadimine S27E370D hind koos käibega 294,00€
 
23,6" LED monitor koos traadita laadimine S24E370DL  hind koos käibega 160,00€