Kodulehe veebihaldussüsteem Abiks

Abiks on Spin TEKi poolt loodud originaalne veebihaldussüsteem, millel on eestikeelne ja kasutajasõbralik administreerimisliides.

Abiks muudab veebilehe haldamise ning info lisamise mugavaks ja kiireks. Infot saab veebi lisada iga selleks autoriseeritud kasutaja oma töökohalt ning vajalik on vaid brauseri ning internetiühenduse olemasolu

Tarkvara on turvaline ning selle arendamine on 100% meie käes. Abiks koosneb tuumast ja sellega ühendatud moodulitest, mis jagunevad üldkasutatavateks ja erimooduliteks. Andmebaasina kasutame PostgreSQL-i ja programmeerimisekeeleks on PHP.

Abiksi konkurentsieelised:

  • Struktuuripõhisus Veebihaldussüsteem Abiks on vahend eelkõige keskmise- ja suuremahulise veebi haldamiseks. Ta on loodud struktureeritud teabe esitamiseks veebis ning sisaldab kõiki selleks vajalikke vahendeid. Veebi aluseks on sisu kujutav struktuuripuu, mis vastab organisatsiooni tegelikule vajadusele ja on muudetav kasutaja poolt.

  • Täpne vastutus Paindliku õigustesüsteemi abil on võimalik delegeerida konkreetsete lõikude täitmine just nende inimeste kätte, kes teavet valdavad. Enam ei pea info liikuma ühelt inimeselt teisele, teiselt kolmandale ning lõpuks veebi, vaid nüüd saab igaüks, kes vajaliku info eest vastutab, seda koheselt veebi viia. Iga veebi viidud dokument või fail kannab märget sisestaja ning sisestamise aja kohta.

  • Mitmekeelsus Abiks võimaldab luua mitmekeelset veebi ilma täindavate kulutusteta. Mitmekeelsuse moodul on veebihaldussüsteemi sisse ehitatud ning see võimaldab luua suvalisekeelse veebiharu. 

  • Lihtne kasutada Sisu viimiseks veebi on editor, mida on lihtne kasutada igaleühele, kes on tuttav mõne kontoritööpaketiga. Sisumuutmine toimub adekvaatkuvarežiimis, st et pilt haldusliideses väljendab seda, mida veebis näha on.

  • Kujundus, väljaõpe, kasutusjuhend, konsultatsioon ja majutus Kodulehe loomisel lepime kokku ja realiseerime lehe kujunduse ja teostame väljaõppe administraatorile. Majutame Teie kodulehe meie serveritel ning vajadusel saate konsultasiooni töö käigus tekkinud probleemide osas. Põhjalik kasutusjuhend, mis sisaldab kõiki kasutamise nüansse, on integreeritud otse Abiksisse.