F-Secure kingib sajale Eesti koolile küberkaitse!

 

Soome küberturbetarkvara tootja F-Secure kingib Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul sajale Eesti üldhariduskoolile infoturbetarkvara litsentsid.

F-Secure kingitus tagab koolidel infosüsteemidele maailma tipptasemel kaitse. Kingitused tehakse haridusasutustele, kes pole iseseisvalt infoturbetarkvara soetanud või kellel puuduvad kehtivad F-Secure turvatarkvara litsentsid.

 

Tehniline informatsioon

Tasuta saavad koolid taotleda tööjaamadele (laua-, sülearvutid) mõeldud F-Secure Protection Service for Business (PSB) Computer Protection litsentse. Litsentside kogus ei ole piiratud, kuid see peab vastama reaalsele tööjaamade kogusele, mis on taotluse esitavas koolis kasutusel.

F-Secure Computer Protection on Windowsi ja Maci arvutite jaoks võimas mitmekihiline kaitse, mis hõlmab moodsaid tehnoloogiaid, nagu paigahaldus, reaalajas ohuanalüüs ja heuristiline analüüs.

F-Secure tehnoloogiad on korduvalt valitud sõltumatute testijate poolt ka maailma parimaks!

 

Tellimine

Kingitavaid litsentse saavad koolid taotleda, saates vastavasisulise vabas vormis avalduse aadressile myyk@spin.ee. Taotlusi võetakse vastu kuni tänavuse aasta 31.märtsini.

Taotlusse lisage andmed:

kooli nimi, kontaktisik, e-mail, telefon, F-Secure PSB Computer Protection litsentside arv

 

Litsentsidega kaasneb:

  •  12 kuu pikkune kasutusõigus
  • Veebipõhine keskhaldus
  • Tasuta tehniline tugi telefoni või e-posti teel, F-Secure tugikeskuse poolt.

 

Pikendamisest

Kokkuleppel F-Securega saavad kõik haridusasutused, kellele on Eesti100 juubeli puhul F-Secure infoturbetarkvara litsents kingitud, erihinna. Erihinnaks on 70% allahindlus F-Secure hinnakirja hinnast.

 

 

Lugupidamisega,

Märt Muttika

Spin TEK AS

Riistvara müügijuht

Telefon: +372 606 2720

e-post: mutt@spin.ee

Küsi pakkumist: