Spin TEK AS


Spin TEK on Eesti IT ettevõte, mis alustas oma tegevust 1991.aastal. Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on originaaltarkvara tootmine, arendamine ja kasutajatele tugiteenuse kindlustamine. Pakume kvaliteetseid tarkvaralahendusi nii avaliku- kui erasektori ettevõtetele. Oleme 30-aasta jooksul arendanud üle 60 erineva originaaltarkvara ja infosüsteemi. Veel tegeleme ka majutusteenuse pakkumisega, IT infrastuktuuri halduse, riistvara müügi, hoolduse, remondiga ning samuti ka viirusetõrje teenustega.

Meie loodud infosüsteemid on integreerinud teiste riigi infosüsteemidega läbi x–tee, luues niiviisi kodanikele ja asutustele mitmeid e–teenuseid. Valmistame tarkvarasid nii klientide tellimusel, riigihangete võitudel kui ka omafinantseeringul. Meie eesmärgiks on olla alati usaldusväärne partner klientidele ning luua läbimõeldud, kasutajasõbralikke tarkvarasid, mis jääksid pikaajalisse kasutusse.

 

 

Spin TEK ühendab innovatsiooni pikaajaliste IT ja tarkvara arenduskogemustega. Peame oma põhiväärtusteks just kvaliteeti ja stabiilsust - arendame infosüsteeme, mis töötavad pikaajaliselt. Meie eesmärgiks on võita klientide usaldus ja garanteerida rahulolu meie tegevuste, toodete ja teenustega.

Meie infosüsteemide vastu tuntakse huvi erinevates riikides üle maailma - tegutseme Leedus ja Austrias ning koostöös USA välisministeeriumiga arendame infosüsteeme nii Küprose, Filipiinide, Albaania, Põhja-Makedoonia, Moldova, Kosovo ja Gruusia ministeeriumitele.


Spin TEK - Sinu IT partner!

Spin TEK AS