Microsofti tarkvara müük 

Oma arvutikomplektidega pakume lisaks ka MS (Microsofti) tarkvara.

Uutele arvutitele OEM (Original Equipment Manufacturer) pakume tarkvara opetatsioonisüsteemiks

Windows 10, PRO 32bit/64bit, rakendustarkvaraks Office 2019, Office 365 ning vajadusel ka eritarkvara Adobe ja AutoCad'i toodete perekonnast.

Kui Teil on arvuti juba eelnevalt soetatud ning soovite oma MS tarkvarasid uuendada, siis saame pakkuda ka MS tarkvara karbitooteid. 

Lisaks pakume firmadele ka MS litsentsi tarkvarasid. Samuti pakume haridusasutustele ja kõigile kvalifitseeruvatele akadeemilistele organisatsioonidele akadeemilisi hulgilitsentse. Me ei tegele piraatlusega.

 

Pilvepõhise Office 365 juurde kuuluvatest äppidest uuenesid nii Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Project, Visio kui ka Access. Täiustatud on meeskonnatöö võimalusi ja tarkvara turvalisust.

Office 2019 äpid on kasutamiseks lihtsad ja käepärased igal seadmel, olenemata ekraani suurusest, ning võimaldavad mugavalt töötamist ka kontorist eemal.

Office 2019 sisaldab mitmeid ajakohaseid muudatusi, mis soodustavad meeskonnatöö tegemist. Näiteks on lisandunud dokumentide üheaegne reaalajas redigeerimise võimalus arvuti töölaual avatud Word’is, PowerPoint’is ja OneNote’is. Dokumentidesse on sisse ehitatud Skype, mis lubab jagada ekraani või suhelda teistega otse lahtiolevas dokumendis.

Täiustatud on ka Office 365 veebiteenuseid, nagu OneDrive’i pilveruum, ettevõtetele suunatud Skype for Business, kiiresti vajalikku teavet leida aitav Delve, ettevõtte privaatne suhtlusvõrgustik Yammer ning mitmed turvaelemendid. E-posti lahendus Outlook pakub senisest kiiremat otsingusüsteemi ja veendub, et kõikidel kirja saajatel oleks juurdepääs pilve-põhistele manustele, mis on kirjaga kaasa pandud.

“Microsofti eesmärk on luua lahendusi, mis aitavad meil kõigil oma igapäevaseid töid ja tegemisi võimalikult hästi ja tarbetu ajakuluta ära teha, jagada ideid ja töötada ühtsete meeskondadena. See on kaasaegse töötegemise standard. Office pakub kõige terviklikumat lahendust nii sidepidamiseks kui ka tööalase info loomiseks, salvestamiseks ja jagamiseks. Praegu kasutab Office’it maailmas juba 1,2 miljardit inimest ehk iga seitsmes planeedi elanik,” tõdes Laane.

Meeskonnatööd soodustavatest lahendustest tutvustas Microsoft täna veel näiteks planeerimisabilist Planner ja sisujagamise rakendust GigJam’i, mille abil saab eri allikatest kokku koguda konkreetse projekti või töö jaoks olulise info.


Office 2019 kohta saab lähemalt lugeda: https://products.office.com/et-ee/get-started-with-office-2019

 

 

 

 

Microsort (reseller)