606 2700

Koostööpartnerid ja kliendid

Teeme tihedat koostööd erinevate suuremate ja väiksemate partneritega nii Eestis kui rahvusvahelistel turgudel. Meie suurimaks rahvusvaheliseks koostööpartneriks on täna Ameerika Ühendriikide Välisministeerium (U.S. Department of State), kellega koostöös arendame läbi EXBS (Export Control and Related Border Security) programmi välja julgeoleku seisukohast üliolulist infosüsteemi mitme riigi ministeeriumile (nt Gruusia, Moldova, Kosovo jpt). Samuti on meie heaks partneriks rahvusvahelisel areenil toimetamisel EASi alla kuuluv e-Estonia Briefing Center, kellega koostöös oleme võõrustanud aastate jooksul mitmekümneid erinevaid välisdelegatisoone, kes on huvitatud meie arendatud tarkvaradest. Toimetame ka Leedu, Küprose ja Austria turul. 

Meie headeks koostööpartneriteks on näiteks Riigi Infosüsteemide Amet, F-Secure tugikeskus, Telia, HP, Tallink Takso jpt. 

Meie klientideks on erinevad ministeeriumid nagu Välisministeerium ja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, lisaks mitmed avaliku sektori organisatsioonid nagu Vabariigi Presidendi Kantselei, Eesti Pank jpt.

koostöö.jpg

Spin TEK on täna Eesti kohalike omavalitsuste üks suurimatest IT partneritest. Meie klientideks on lausa 97% Eesti linnadest ja valdadest; suurimaks koostööpartneriks on Tallinna linn, kes kasutab üle 10 meie loodud originaaltarkvara. 

Tutvu meie portfoolioga SIIT

Spin TEK AS