606 2700

Koostööpartnerid ja kliendid

Teeme tihedat koostööd erinevate haridus- ja teadusasutustega nagu Eesti Maaülikool, Tallinna Polütehnikum, Tallinna Kõrgem Tehnikakool,  Tallinna Tehnikaülikool ja IT College. Meie headeks koostööpartneriteks on näiteks Riigi Infosüsteemide Amet, e-Estonia Showroom, F-Secure tugikeskus, Telia, HP, Varjupaikade MTÜ, Eesti Genealoogide Selts, Tallink Takso jpt. 

Meie klientideks on erinevad ministeeriumid nagu Välisministeerium, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Sotsiaalministeerium. Lisaks mitmed avaliku sektori organisatsioonid nagu Vabariigi Presidendi Kantselei, Tehnilise Järelvalve Amet, Kaitseresursside Amet, Tervisekaitse Amet jpt.

koostöö.jpg

Spin TEK on täna Eesti kohalike omavalitsuste üks suurimatest IT partneritest. Meie klientideks on lausa 85% Eesti linnadest ja valdadest, sh nt Tallinn, Pärnu, Viimsi, Haapsalu, Võru, Põlva, Valga, Viljandi, Sillamäe, Jõgeva, Paide, Rakvere, Keila, Rae, Rapla jne 

Teeme tihedat koostööd ka erinevate spordialaliitudega, trükikodade, gümnaasiumite ja lasteaedadega ja erinevate erafirmadega, kes omakorda pakuvad klientidele oma teenust meie tarkvarade baasil.

Koostöös USA välisministeeriumiga, oleme arendanud infosüsteeme nii Ukraina kui Moldova ministeeriumile, samuti oleme sisenemas Hollandi turule. 

Spin TEK AS