606 2700

Riistvara hooldus ja remont

Spin TEK tegeleb riistvara hooldusega juba 1991. aastast. Remondime ja hooldame arvuteid, lisaseadmeid, servereid ja arvutivõrke. Enamasti teostame töid kaughalduse teel, mis on mugavaim ja kiireim lahendus kliendi jaoks. Erandjuhtudel sõidame kas ise kliendi juurde ja/või transpordime toote enda juurde. Vaata ka: miks valida oma IT partneriks Spin TEK.

Lisaks tavapärasele arvutite hoolduse ja remondile pakume ka hooldusteenuseid:

Arvutivõrgu hooldus Arvutivõrgud on saanud meid igapäevaselt ümbritsevaks tehnoloogiaks. Ilmselt ei kujutaks keegi enam ette olukorda, kui peaks olema ilma internetita. Mis juhtub siis, kui ühtäkki kaob internet? Rahva seas levib kõnekäänd, et hea sideühenduse tunned ära siis, kui oled tema olemasolu juba unustanud. Arvutivõrgud koosnevad paljudest seadmetest, nagu tööjaamad, serverid, ruuterid, switchid, jms. Kõik need seadmed nõuavad kellegi pidevat järelvalvet ja hooldust. Kui miski enam ei toimi, siis vajatakse kontaktisikut, kellele helistada ja nõu küsida; kes tuleb kohale ja taastab endise korrasoleku. Selleks, et kõik võrgukasutajad saaksid muretult arvutiühendusi kasutada, pakume mõõduka kuutasu eest arvutivõrgu hooldust, mille raames jälgime võrgu korrasolekut ja tagame iseseisvalt rikkepõhjuste väljaselgitamise ja kõrvaldamise.

Hoolduslepingu olemasolul tagame hooldatava arvutivõrgu monitooringu, regulaarse hoolduse, kasutajaprofiilide halduse, häirete ennetamise ja tekkinud rikkepõhjuste väljaselgitamise ning kõrvaldamise.

Serverite hooldus ja seadistamine Pakume klientidele serverite hooldust, hoolduslepingu alusel ja serverite esmast seadistamist. Teenuseid pakume nii Linux kui ka Windowsi serveritele. Serveritele pakume ka igapäevast ennetavat hooldust (serverisüsteemide monitoorimine, logifailide jälgimine, tarvara veaparanduspakettide paigaldamine, võrguliikluse jälgimine), seadistamist (opsüsteemi paigaldamine, e–post, DNS, andmebaas, veebiserver, failiserver, tulemüür) Windows serverite puhul terminalserveri lahendust, domeenikontrolleri teenust, failiserverit.

Serverite hooldusteenuse juures peame tähtsaks ennetatavat hooldust, et ära hoida võimalikke tekkivaid tõrkeid. Selleks oleme välja töötanud serveriressursside monitooringu, logifailide jälgimise, veaparanduspakettide paigaldamise, teavitussüsteemi juurutuse ning füüsilise kontrolli protseduurid.

Meie praktika on näidanud, et tänu ennetatavale hooldusele väheneb serveritõrgete arv oluliselt!

Lisaks veel aitame Teid vajadusel IT defekteerimise, konsulteerimise, utiliseerimise alal