Riistvara müük

Spin TEK tegeleb personaalarvutite müügiga juba 1994.aastast, hiljem on lisandunud ka serverite, võrgu- ja sideseadmete müük. Me ei pürgi turuliidriks müüdud arvutite või lisaseadmete arvuga. Meie põhimõtted on teised - pakume hoolikalt valitud ja korralikult kokku pandud kaupa, sest usume, et möödas on ajad, kus klient eelistas odavat asja heale.

Müüme margiarvuteid ja -servereid (nt. HP, Lenovo, Intel) ning sülearvuteid (peamiselt HP, Lenovo, Dell), aga võime ka ise vastavalt Teie soovidele uue arvuti komplekteerida.  Arvutite, lisaseadmete ja serverite turg on kirju ning turul orienteerumiseks on vaja pühendumist.

Tellime kliendi soovitud kauba hulgimüügifirmadelt, ajaliselt võiks arvestada 1-3 päevaga. Pöörame suurt tähelepanu ka garantiiteenindusele.

Meie sihtgrupp on eelkõige ettevõtted ning erasikud, kes soovivad enamat kui lihtsalt odav kaup!

Lähtume pakkumiste koostamisel alati kliendi soovidest ja vajadustest. Tänu sõbralikule lähenemisele on meie klientide hulgas juba pikka aega nt. Tallinna Ülikool, Tallinna Vesi, Viimsi vesi, MV Kaubad, Hawaii Express, Camel Mööbel, Scanweld, Eesti Otis, LTT, Veeteede Amet, jpt.

Spin TEKi müüdud arvuteid iseloomustavad vastupidavus ning töökindlus!