Töökindlad WiFi võrgud Ruckuse seadmetega

Tänapäeval ühendatakse Internetiga peale arvutite ja telefonide praktiliselt kõik tehnoloogiaseadmed ja vidinad. IoT (Internet of Things) võtab järjest suuremaid mõõtmeid. Pole enam haruldane olukord, kus viie inimesega väikekontoris ühendub igapäevaselt võrku mitukümmend seadet ja enamus neist kasutab traadita võrku – WiFi.

Suurel osal väikekontoritest pole aga võrguseadmed uuendatud ning loodetakse, et internetiühenduse teenusepakkuja poolt paigaldatud ruuter suudab kõigile seadmetele kvaliteetset ühendust pakkuda üle terve kontori. Paraku see päriselt nii ei ole ja kontori taganurgas ühenduv nutikella kehv ühendus võib põhjusta ka sekretäri laptopi ühendusele probleeme. Halvemal juhul pannakse ka kontorisse mitu eraldiseisvat odavat seadet – tekib mitu võrku, mis paljudel juhtudel teineteist ka segavad, eriti büroohoonetes, kus on niigi palju erinevate kontorite ja teenusepakkujate võrke.

Sellises olukorras on lahenduseks Ruckuse seadmed. Unleashed Access Point’idega (AP) ühtselt hallatavad WiFi lahendused (roaming) toovad seni vaid suurkorporatsioonidele taskukohased võimalused ka väikeklientidele sobivasse hinnaklassi! Unleashed WiFi lahenduses pole vaja kallist kontrollerit - mitme AP-ga võrgus on üks primaarne kontroller (master) ja ülejäänud AP-d võrgu liikmed. Kasutaja jaoks on näha vaid üks ühtne WiFi võrk ning ühenduse üleminek AP-de vahel toimub katkestuseta. Selline võrgulahendus töötab ka erinevate korruste vahel ning toimib ka ühe-veapunkti vea kaitsena.

Ruckus_ap.png 

Ruckuse AP-d kasutavad BeamFlex+ tehnoloogiat, mis tagab WiFi võrgu töö ka tihedalt asustatud piirkonnas, ning nutikalt peegeldusi kasutades levib võrk ka „nurga taha“.

Kasutame oma võrgulahendustes töökindlaid ja efektiivseid Ruckus R320 ja R510 WiFi seadmeid.

Täiendavad küsimused ja päringud palun saata sales@spin.ee või reino@spin.ee. Kirjeldage oma praegust võrgulahendust ja probleeme ning leiame sobiva Ruckuse WiFi lahenduse.

NB! Aasta lõpuni on võimalus oma vananenud võrguseadmed uuendada väga soodsalt – Ruckus WiFi seadmed kuni 40% soodsamalt!