Viirusetõrje teenused

F-Secure (Silver partner)

Viirusetõrje on eluliselt tähtis IT seadmete tõrgeteta töö seisukohalt. Viirusetõrjest, eriti selle puudumisest on saanud kuritegelik äri, kus kasutatakse kõikvõimalikke vahendeid, kätte saamaks kasutusõigust võõraste ressursside ja andmete üle, et seda oma huvides ära kasutada. Sagedasemad näited on arvuti töö koormamine, kasutaja tunnuste loata kasutamine, tundliku informatsiooni kopeerimine, küberrünnete organiseerimine, identiteedi vargus, tööstusspionaaž jpm.

Ründe all on kõik seadmed, mis on arvutivõrgu või internetiga seotud. Alates hetkest, kui Te loete e-posti mobiiliga või sisenete ettevõtte võrku nutitelefoniga, muutute infosüsteemi osaks, mis vajab kaitset.

Spin TEK on F-Secure toodete müügi ja hooldusega tegelnud alates 1997 aastast. Hea töö tulemusena tohime kanda F-Secure Silver Partneri austavat tiitlit alates 2005 aastast. Meil on F-Secure müügi kui ka tehnilised sertifikaadid.

F-Secure on hea valik ettevõttele, kellel on hajus taristu, keerukas infosüsteem ja segakeskkond, sest ühe ja sama tootja toodetega saab kaitsta kõik alates töökohtadest kuni lüüsideni. Et tooteportfellis paremini orienteeruda, on F-Secure ise oma tooted juba etttevõtete suurusi arvestades komplekteerinud, kuid see ei pruugi alati piisav olla, et konkreetsele ettevõttele optimaalne lahendus leida.

Küsi pakkumist: