Riistvaraosakond

riistvara-1.jpg

Riistvaraosakond tegeleb riistvara müügi ja hooldusteenuste kõrval lisaks veel ka viirustõrje- ning majutusteenuse pakkumisega. Riistvara müügiga on Spin TEK tegelenud alates 1994. aastast. Selle aja jooksul oleme endale eesmärgiks seadnud mitte pürgida turuliidriks vaid pigem hoolikalt valitud ning kvaliteetse kauba pakkumise. Usume, et möödas on ajad, kus klient eelistas odavat asja heale. Hindame igat klienti ning tema soove alati personaalselt ning pakume välja lahendusi, mis on spetsiaalselt just tema vajadustega kooskõlas.

Lisaks tegeleme ka erinevate infosüsteemide majutusteenusega. Tegeleme Linuxi ja Windowsi keskkonna serveritega, enda servereid hoiame Elioni serverikeskustes. Majutusteenuste pakkumisel lähtume just kliendi paika pandud kriteeriumitest ning pakume neid arvesse võttes välja parima variandi.

Samuti tegeleb meie osakond ka kompleksse riistvara hooldusteenuse pakkumisega. Meie hooldusmeeskonna eesmägiks on tagada Teie infotehnoloogilise keskkonna tõrgeteta töö. Leiame, et kvaliteetsed ja hästi toimivad IT vahendid on lisaväärtus igale konkurentsis püsida soovivale ettevõttele.

Pakume ka viirustõrjeteenuseid F-Secure baasil. Oleme F-Secure toodete müügi ja hooldusega tegelenud juba 15 aastat. Pikaajalise hea töö tulemusena oleme tunnustatud F-Secure Silver Partneri tiitliga.

  


 

 Kliendid jagavad muljeid:

 

Koostöö SpinTekiga on alati olnud meeldiv ja kiire. Meie jaoks olulised kriteeriumid on aeg ja lahenduste jätkusuutlikkus – need on SpinTeki poolt täidetud ja meie oleme rahul.

Gert Hendrikson, Scanweld AS

 

Meile meeldib SpinTekiga asju ajada, reaktsiooniaeg on kiire ja lahendused töökindlad. Hindame kõrgelt nende kaasamõtlemist ja personaalset lähenemist.

Diana Lemmik, AS Viimsi Keevitus

 

Meie IT-lahendustega tegeleb SpinTeki meeskond. On näha, et tegemist on oma valdkonda hästi tundvate inimestega, sest lahendused leitakse efektiivselt. Oleme koostööga rahul ja soovitame teistelegi.

Kaja Arbeiter, Pirita PAK OÜ